Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem švábi

Tak jsem dneska na rady moudřejších konečně sehnala šváby pro ježky - no a tři mi utekli....chlapi nesmějte se a nemějte hororové připomínky, já jsem hysterií bez sebe a představuji si, jak se mi to tady množí a běhá a jak to za chvíli bude po celém baráku....co máááám dělat, abych mohla klidně spát??? :-((( no já jsem debil!! Ale jak rychle zdrhali mrzáci jedni,ničeho se nebojí, nic je nerozhází a než jsem zařvala POMÓÓÓC byli v háji.....ježci se jich bojí :-) no já vím, já vím, měla jsem jim je tam dát mrtvé..pozdě bycha honit,ale co teď....po bytě mi nekontrolovatelně běhají tři svábi.....:-?

ale tak já bych neřekla, že nějak extra cvrčci skřípají,je to várka od várky to je fakt,ale já zase raději skřípot cvrčků než ty šváby.....ale včera JEŽCI překonali každý švába -ovšem podotýkám, že mrtvého :-))) ale aspoň něco, živých se bojí a utečou jim - joo jsou to ti správní ježci:-D:-D

ale jo bordel dělají to jo, ale mně hluk nevadí, navíc ježci jsou v boxech a neběhají si volně, pokud je zrovna nehlídáme, ale takový šváb volně pobíhající mi fakt nahání větší hrůzu, než milý ježek :-) nám toho tam dělá bordel :-)))) kočky, ježci, činčila....to bych se musela zbláznit, kdybych neuměla při tom spát :-)))) minule mi jedno z 8kg hovad ( kočičích) přistálo z dvou metrů přímo na solar - no to byla šlupka, jsem myslela, že je po mně, už spím jinde .-)