Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem splasklé vajíčko ?

můžete se prosím mrknout na toto vajíčko?Obě dvě jsou inkubované stejně od jedné samičky a měli stejnou velikost.Doba inkubace je již 80 dní při teplotě 27°C a vlhkosti + - 80.Včera v noci mi vajíčko splasklo a čekala jsem že vyleze mrňous jenže do ted se nic nestalo.Sledovala jsem i jestli se ve vajíčku nějak nehýbe,ale nic.Nevím zda se neudusil protože není proříznutý.Je fakt,že byli nadměrně veliké,tak nevím jak jsem se dočetla zda nejsou zavodněné.Ještě jsem se s tím nesetkala.Myslíte,že bych měla vajíčko otevřít,nebo ho ještě nechat?Nejspíš už bude pozdě.I ta doba inkubace mi příjde dlouhá.Přikládám foto díky.

zdravím.....tak jsem tu zas.Prcek pěkně roste a má se k světu.Bohužel se ale opakovalo to samé jako s předešlím vajíčkem.Inkubace trvala 63 dní.Včera večer vajíčko prasklo tak jsem ho nechala do rána v klidu.Ráno byli na vajíčku dvě praskliny tak po půl cenťáku.Mládě nikde bylo mi jasné,že je mrtvé.Vajíčko jsem opatrně rozřízla (né že bych v tom rozřezávání vajíček našla zálibu,ale byla jsem zvědavá jak je mládě vyvinuté) a mládě mi přišlo v pořádku,ale už nebylo ve vnitřní bláně.Bylo pěkné,žádná hubená,malá chudinka.Váček,ale neměl strávený.Překvapila mě jeho bílá barva bez jakého koli náznaku tmavšího odstínu.V podstatě nebylo ani růžové spíš bílé.Oči mělo světlé jen maličké čákry uprostřed.Co si o tom myslíte?Byl ze spojení RAPTOR+TR.ALBINO.Jelikož jsem v barevných formách začátečník nevím zda se může narosit mládě takhle bílé a pak se dobarvit.Myslíte,že by v takovém případě mohlo jít o utopení?Posílám foto díky moc

A to je od stejné samice? V barevných formách se sice nevyznám, ale určitě je u některých kombinací šance letální mutace. Každopádně pokud by to bylo od stejné samice, tak bych asi její vajíčka už neinkubovala. Pokud ne, tak zkusit inkubovat jinak...

nene bylo to od jiné samice.Myslím,že to bude v tom dost vlhkém vermikulitu.Je fakt,že tentokrát mám ty vajíčka kolem 50-60 dne dost velká a dost růžová.Čekám ještě na vylíhnutí druhého vajíčka od stejné samičky.Včera jsem si na vajíčko posvítila a prcek se tam mrská ,tak jsem vzvědavá jestli se mu podaří vylézt.Každopádně co inkubuji ted tak už si dávám pozor na přemokření.

Tak nějak jsem si ty mutace pročítala.Něco málo vím,ale pořád v tom mám trošku guláš:-D To mládě mě mrzí.I když mě mrzí každé mládě.Ale byla bych zvědavá jak by v dospělosti vypadalo.Škoda mě to o to víc mrzí,protože si myslím,že bylo silné a nezvlád t kuli té vodě.