Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aktivní had.

Ahoj všem.
Mám doma užovku červenou samička, která je asik 2 roky stará. Přivezl jsem od bratra druhou užovku přibližně stejně starou je to samec. Od té doby co jsem ho dovezl, je moje užovka aktivnější než obvykle.Pořád rejdí po teráriu.
Je to kvůli tomu samci co jsem dovezl?
Přemýšlím o spáření, ale samec je od malička agresivní, vyjíždí po každým a několikrát už kousl tak bych se chtěl zeptat jestli je to možné.
Díky všem za odpovědi.
Michal

Pořád rejdí po teráriu.
Je to kvůli tomu samci co jsem dovezl?

Určitě ne. Nejspíš to bude kvůli MS v ledním hokeji nebo kvůli napínavýmu finiši fotbalový ligy....:-)

Přemýšlím o spáření, ale samec je od malička agresivní, vyjíždí po každým a několikrát už kousl tak bych se chtěl zeptat jestli je to možné.

Tak jestli nechceš ty pářit toho samce, tak žádná jeho agresivita nikomu vadit nebude. Jestli je možné co? Že je had agresivní? To je normálka. Nebo, jestli se bude pářit když je agresivní? Nejspíš bude.
To jsou dotazy zase :-)

To by musel vyzařovat ve viditelném spektru :-)

Táta pracoval v Řeži a teď je dlouhodobě na ukrajině na nejmenovené ex-plodované elektrárně. Když jsme byli malí a přijel domu a zavírali ho zhasnuté koupelny. Nesvítil :-(