Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jakého hada pro začátečníka ?

Dobrý den, velice mne zaujal chov hadů . Chtěla bych s nim začít,ale nevím s jakým .Mohli by jste mi napsat jaký druh je nejlepší pro začátečníka ?Děkuji
[mod]Změna předmětu, původně: JAKÉHO HADA PRO ZAČÁTEČNÍKA ? (Melda)[/mod]

do metru a půl máš klasické užovky
my jsme začínali na HD - Hodnýš domácí, asi jako většina mnohých a bylo to bezproblémů. Není to agresivní, dost si to nechá líbit a není to náročné. Pokud je jeden vemeno tak je pro něj cokoliv živého nebezpečné.

Takže hlavu vzhůru a vybírat (spolu s pomocí vyhledávače, jak zde bylo poznamenáno)

Přemýšlela jsem o regiusce ,ale nevím zda je to vhodné . O hadech jsem si toho naštudovala v knihovně až až ..Ale bojím se u té regiusky jak se zachovám až mi nebude přijímat potravu je u nich známe že drží půst až pul roku .. Tak nevím zda je to dobrý nápad . Užovku už jsem měla jako malá, a bezprolémů. Četla jsem že krajta královská je jedna z nejmenších krajt ,že jen zřídka dosáhnou 1,20m .Ale co jsem skoukávala videa tak měli třeba 3 m.Děkuji