Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Měsíční regiuska

Dorý den mám jen dotaz zda je to normmální . Dnes jsem si z Prahy přivezla měsíční háďátko Python Regius a zdá se mi že má strašně měkoučkou hlavu tak se bojím abych jí neublížila , Jen jestli to je že je malinká a tu lebku nemá ještě pořádně srostlou 'jako je to u dětí' , nebo jestli to má každá i v dospělosti. Moc děkuji všem za rady.

No musela jsem s tim holátkem trochu jinak . Dala jsem ji ho sama do pusy jinak by si ho totiz nevsimala . Není to moc ? 5-6 holátek ? Paní ve zverimexu co má doma taky krajtu rikala ze je myš(labioratorni) pro ni moc velká , ze svoji krmila holatkama trictvrte roku . Ze je moc malá na takovou potravu , takze myslite ze je správne dat treba 6 tech holatek? Mam strach abych ji neublizila.

Paní ve zverimex ví kulový, to jí musela porůst, když skoro rok krmila holátkem :-( skákavku nebo více holat...

jak ji můžete ublížit,když už bude nažraná tak si prostě nevezme. Uvědomte si, že ji máte ku...sky podviživenou a musí to někde nabrat zpátky!!!

Máme taky doma mládě. Hlavu si myslím, že má vpořádku, ale je hodně hubená. Dle mého názoru se rozhodně jedná o import. Nejlepší bude nakrmit. Mají s tím problém, náš prcek taky odmítal, až před pár dny si vzal myší holátko. U nás zabrala teplota přes 35 a hodně rosit, samozřejmě co největší klid.

ja jsem ty svou taky musela rozkrmit,jelikoz nechtela.dejte ji na chvilku do krabici od bot s normalni bilou mysi,pokud vam nezere holatka.me ten chovatel taky rikal ze je rozkrmena a ze zera holata.nakonec se zjistilo ze holata nezrala,zkusila jsem normalni mys,a vystrelila hned.mam ji od 19.5,zere jednou tydne ,1mys,a uz pekne pribrala a povyrostla)

děkuji za rady všem ! Mně taky tvrdili že je rozezraná a že je právě nažraná . Ano jednalo se o import z Francie.Pokad se její stav bude zhoršovat zajedu s ní do prahy k veterináři zabývající se plazy . Aby udělal rozbory z výkalu.

Platila jsem 750 kč.Prislo mi to malo za P.R ,ale je to moje první krajta takze jsem nemela tuseni ze se jedna o import.rekli mi ze je to odchov a pak se nejak prorekli ze to maji dovezene z Francie. Neverim jim ani to ze byla nazrana . Hole jsem ji vlozila do pusy a snedla ho už sama . Ale jinak by si ho ani nevsimla .

Ona se vám bude zdát vždycky studená - aby se vám zdála teplá, musela by mít 37 stupňů a víc - a to už by možná byla po smrti. Jinak jí fakt nechte v klidu, ať má výhřevné místo i chladnější skrýš, misku s vodou, nesahejte na ní, nevyndavejte z terária. Za týden jí tam zkuste vypustit malou myšku, když jí do hodiny nesežere, tak jí vyndejte a zkuste to zase za týden.

cejna: nemyslela jsem nechat hada s mysi osamote celou noc,cca 1h.ja jsem je dala do skoro prusvetne krabici iz ikea,tak se dalo pozorovat co se tam deje..dlouho cekat me tedy nenechal,cca 5min..
vim o tom ze by mys se mohla pochutnat kyz je tam nechat prez noc