Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Měsíční regiuska

Dorý den mám jen dotaz zda je to normmální . Dnes jsem si z Prahy přivezla měsíční háďátko Python Regius a zdá se mi že má strašně měkoučkou hlavu tak se bojím abych jí neublížila , Jen jestli to je že je malinká a tu lebku nemá ještě pořádně srostlou 'jako je to u dětí' , nebo jestli to má každá i v dospělosti. Moc děkuji všem za rady.

No musela jsem s tim holátkem trochu jinak . Dala jsem ji ho sama do pusy jinak by si ho totiz nevsimala . Není to moc ? 5-6 holátek ? Paní ve zverimexu co má doma taky krajtu rikala ze je myš(labioratorni) pro ni moc velká , ze svoji krmila holatkama trictvrte roku . Ze je moc malá na takovou potravu , takze myslite ze je správne dat treba 6 tech holatek? Mam strach abych ji neublizila.

Paní ve zverimex ví kulový, to jí musela porůst, když skoro rok krmila holátkem :-( skákavku nebo více holat...

jak ji můžete ublížit,když už bude nažraná tak si prostě nevezme. Uvědomte si, že ji máte ku...sky podviživenou a musí to někde nabrat zpátky!!!

děkuji za rady všem ! Mně taky tvrdili že je rozezraná a že je právě nažraná . Ano jednalo se o import z Francie.Pokad se její stav bude zhoršovat zajedu s ní do prahy k veterináři zabývající se plazy . Aby udělal rozbory z výkalu.

Platila jsem 750 kč.Prislo mi to malo za P.R ,ale je to moje první krajta takze jsem nemela tuseni ze se jedna o import.rekli mi ze je to odchov a pak se nejak prorekli ze to maji dovezene z Francie. Neverim jim ani to ze byla nazrana . Hole jsem ji vlozila do pusy a snedla ho už sama . Ale jinak by si ho ani nevsimla .

cejna: nemyslela jsem nechat hada s mysi osamote celou noc,cca 1h.ja jsem je dala do skoro prusvetne krabici iz ikea,tak se dalo pozorovat co se tam deje..dlouho cekat me tedy nenechal,cca 5min..
vim o tom ze by mys se mohla pochutnat kyz je tam nechat prez noc