Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Uživatel VlastíkPlamínek

Tímto prosím vše zde diskutující o malou vzpomínku a chvilku ticha za uživatele (nejen) zdejšího fóra, který vystupoval pod nickem VlastíkPlamínek. Včera v podvečer se stal obětí tragické dopravní nehody, coby řidič motocyklu, kdy při této zaplatil daní nejvyšší - svým vlastním životem. :.(
Více zde: http://zpravy.idnes.cz/tragicka-nehoda-motorkare-u -votic-dll-/krimi.aspx?c=A120814_175416_praha-zpra vy_cen

Díky.

Taky upřímnou soustrast. Jen bych ještě podotknul že v článku se o vraždě nic nepíše a chytnout mikrospánek nebo něco podobného co ovlivní řízení (což je taky možné) se může stát každému. Takže s nějakým obviňováním z vraždy bych počkal.

Auto je jednou zbran, jako cokoliv jiného. Mikrospánek je věc jedna, ale je rozdíl dostat mikrospánek v 70km/h nebo ve 130km/h(pro motocyklistu by byl při čelním střetu asi výsledek stejný). Jednou porušila předpisy předjížděla přes plnou, tak je tam úmysl nebo jsem snad úplnej vůl když si to myslím? Když si půjdu do lesa zastřílet, dám si terč na strom a náhodou se tam někdo přimotá a zstřelím ho, tak půjdu bručet a nikdo se se mnou mazat nebudu i když budu sebevíc tvrdit že jsem nechtěl.

Hlavně že musí zařvat člověk, který za nic nemůže a jel se jenom tak projet :.(

Ikdyž kdo ví, jak to bylo v tomhle případě s rychlostí:?:
Každopádně co se týče agresivní rychlé jízdy už dlouho si říkám, že by se překročení rychlosti mělo hodnotit jako úmyslné a neúmyslné. Dovedu pochopit, že někdo nechtěně překročí v obci rychlost i o 10 km, ...když to ale někdo pere přes obec přes 130 km/h a když ho chytnou a on to odůvodní,, ...že to prostě chtěl zkusit" (jak bylo nedávno v telce), mělo by to být posuzováno jako úmyslné a vědomé přeročení rychlosti, a tedy úmyslně nerespetování dopravních předpisů. Dle mojeho názoru by mělo platit: Nechceš respektovat předpisy:?: = nebudeš řídit vůbec (a klidně odebrat řidičák na delší dobu).

14 dni zpet, jsem diskutovali o motorkach :

Na guzzu jsem poslední 3 měsíce ani nešáhl, neb není čas ani peníze. Ale byl jsem s Dukatkou na Slovakiaringu a vřele doporučuju, ten okruh je peklo na zemi :)

hlavně jezdi opatrně :)

Slávek

Je videt, ze bejt opatrnej proste nestaci, na ty motorce to plati dvakrat :/ Je to smutny.