Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem krmení euscorpius

dobrý den. na dovolené v Chorvatsku se mi podařilo odchytit 2 kusy štíra italského. nemam zkušenosti chovem a tak se chci teptat, jaká je nejlepší potrava pro cca 4cm štíra? děkuji za odpověď:-)

Nechci zakládat nové vlákno, ale chtěl bych se zeptat, jestli je možné krmit euscorpiuse nastříhanými, nebo rozmračenými mrtvými hmyzáky (cvrček, zophobas atd..), protože když odjedu na dovolenou, tak kamarád nechce krmit živým... tak se ptám zda by to žral..? díky :D toť vše

No tak já jsem jeden čas taky zkoušel dávat štírům cvrčky který jsem předtím zmrazil, protože jsem měl pocit že je nemůžou chytit, ale v mražáku nikdy dlouho nebyly. Hlavně by je štíři museli asi hned po rozmražení sežrat, protože takovej cvrček se pak hodně rychle zkazí a to by nebylo to pravý. Chtělo by to pravděpodobně vymyslet nějak jinak. Nebo jestli by třeba zvládli holátko, nevím jak jsou velcí, to by třeba mohlo vydržet dýl po rozmražení, ale nevím to jistě.
Třeba ti ještě někdo poradí, ale moc lidí si asi cvrčky nemrazí:-)

Dobrý den, ještě mě zajímá, jak krmit mláďata, budou žrát octomilky, také mě ještě napadli ti nakouskovaní cvrči, ale nemám zkušenosti a proto se ptám... Ještě mládý nemám ale radši předcházím problémům :-)
děkuji