Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vyhodnocení soutěže z šestého čísla TERAmagazínu a obsah připravované "sedmičky"

V šestém čísle jsme měli soutěž o ceny, které věnoval pan Javorský, majitel obchodu Robimaus.
Za ceny bych mu tímto rád poděkoval a nyní se můžeme podívat, kdo tentokrát vyhrál:

1. místo - Jiří Š. - dvě knihy z edice Abeceda dle vlastního výběru

2. místo - Tereza Ch. - kniha z edice Abeceda dle vlastního výběru

3. místo - Jan P. - 3l terarijní substrát Robimaus

Výhercům gratulujeme a v nejbližších dnech je budeme kontaktovat pro zjištění poštovní adresy pro zaslání cen.

Dále tu máme informace o připravovaném čísle. Podívejme se na obsah:

Černé vdovy australského kontinentu

Gekko vittatus - zajímavosti z chovu

Hadi Hondurasu - 2. část

Novozéladnské gekony - 1. část

Pralesničky Dendrobates leucomelas

Krmení smýkaným hmyzem

a další....

Věřím, že nadcházející číslo bude pro řadu čtenářů zajímavé a atraktivní jak po obsahové, tak po grafické stránce, která právě prochází dalšími změnami.

V případě, že máte možnost rozšířit povědomí o projektu TERAmagazín, znáte lidi, které by náš projekt mohl zajímat, pošlete jim odkaz. Děkujeme za každé šíření, banner a zpětný odkaz.
Odběry čtenářů jsou to, co určuje další vývoj celého projektu.

Šesté číslo TERAmagazínu bylo dnes přidáno do archívu, takže si jej můžou stáhnout i čtenáři, kteří prozatím nedospěli k rozhodnutí, že by si měli odběr přihlásit:) Přímý link do archívu zde

Za redakci TERAmagazínu,

Aleš Kozubík

Edit: mody bych chtěl poprosit o přišpendlení místo neaktuálního dredu.
Děkuji pěkně

O víkendu jsme se mohli vidět na teraristické burze Živá exotika v Praze Holešovicích.
Rozdali jsme nějaké letáky, ale bylo vidět, že řada lidí už nás zná:) Aktuálně máme 697 odběratelů. A teď pozor, Kdo bude mít registraci číslo 700, dostane od nás placku dle vlastního výběru zdarma. Cože? Jakou placku? Sjeďte níž, tam se vše dočtete.

Předtím, se ale podívejme na novou titulku:

[teramagazin.cz/images/titulka_7.png]

Nezapomeňte, zítra odesíláme časopis našim spolupracovníkům, autorům článků. Pokud najdete chybku, dejte nám prosím vědět, ať to opravíme, aby se nedostala do finálního vydání. Za veřejnou korekturu předem díky!

A ještě jedna novinka: Nechali jsme vyrobit menší sérii placek s terarijní tématikou, zatím jen šest motivů, ale třeba si vyberete:)

Tady je náhled placek, text je rozbitý kompresí, na plackách čitelný v pohodě.
[sesazene.jpg]

Placky v reále
[real.jpg]

Placiny můžete objednat přes naše stránky na adrese teramagazin.cz

Samotná placka vás vyjde 30kč/kus, problém dělá poštovné a dobírka, kdy to naskočí o pade.

Osobní odběr upřednostňuju (Praha 4, Nusle), ušetříte a za zbytek můžem zajít na pívo:)

První října se můžete těšit na již sedmé číslo TERAmagazínu!

Ahoj,

všechny články, které zveřejňujeme prochází minimálně jazykovou korekturou (tu teda nedělám já, bohudík :D), takže po stránce gramatické a stylistické by na to někdo mrknul, toho se bát nemusíš. I když v Tvém případě asi max stylistika a skladba vět, aby to bylo "čtivé", protože bys to do slovenštiny musel přepsat asi zase Ty, jelikož slovenského korektora nemáme.

Každopádně, každý zajímavý článek uvítáme, pokud máš čas a chuť...

Díky;-)
Primárně by si dle mého spíše zasloužili poděkování modové, kteří mi vlákno přišpendlují, nicméně netuším o koho jde, neb se často nepodepisují, takže díky. Odkaz na TP přibude na stránky během dne.

Danio, taky bych si přál, aby bylo více článků o potravních specialistech, o zvířatech, která nikdo nemá. Taky bych chtěl, abychom měli více sponzorů, inzerentů, podniků, které s námi budou pořádat soutěže. Taky bych chtěl, aby se k nám někdo přidal a pomohl nám s časákem. Jen tím chci říct, že chtít prostě nestačí.