Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vyhodnocení soutěže z šestého čísla TERAmagazínu a obsah připravované "sedmičky"

V šestém čísle jsme měli soutěž o ceny, které věnoval pan Javorský, majitel obchodu Robimaus.
Za ceny bych mu tímto rád poděkoval a nyní se můžeme podívat, kdo tentokrát vyhrál:

1. místo - Jiří Š. - dvě knihy z edice Abeceda dle vlastního výběru

2. místo - Tereza Ch. - kniha z edice Abeceda dle vlastního výběru

3. místo - Jan P. - 3l terarijní substrát Robimaus

Výhercům gratulujeme a v nejbližších dnech je budeme kontaktovat pro zjištění poštovní adresy pro zaslání cen.

Dále tu máme informace o připravovaném čísle. Podívejme se na obsah:

Černé vdovy australského kontinentu

Gekko vittatus - zajímavosti z chovu

Hadi Hondurasu - 2. část

Novozéladnské gekony - 1. část

Pralesničky Dendrobates leucomelas

Krmení smýkaným hmyzem

a další....

Věřím, že nadcházející číslo bude pro řadu čtenářů zajímavé a atraktivní jak po obsahové, tak po grafické stránce, která právě prochází dalšími změnami.

V případě, že máte možnost rozšířit povědomí o projektu TERAmagazín, znáte lidi, které by náš projekt mohl zajímat, pošlete jim odkaz. Děkujeme za každé šíření, banner a zpětný odkaz.
Odběry čtenářů jsou to, co určuje další vývoj celého projektu.

Šesté číslo TERAmagazínu bylo dnes přidáno do archívu, takže si jej můžou stáhnout i čtenáři, kteří prozatím nedospěli k rozhodnutí, že by si měli odběr přihlásit:) Přímý link do archívu zde

Za redakci TERAmagazínu,

Aleš Kozubík

Edit: mody bych chtěl poprosit o přišpendlení místo neaktuálního dredu.
Děkuji pěkně

Díky;-)
Primárně by si dle mého spíše zasloužili poděkování modové, kteří mi vlákno přišpendlují, nicméně netuším o koho jde, neb se často nepodepisují, takže díky. Odkaz na TP přibude na stránky během dne.

Danio, taky bych si přál, aby bylo více článků o potravních specialistech, o zvířatech, která nikdo nemá. Taky bych chtěl, abychom měli více sponzorů, inzerentů, podniků, které s námi budou pořádat soutěže. Taky bych chtěl, aby se k nám někdo přidal a pomohl nám s časákem. Jen tím chci říct, že chtít prostě nestačí.