Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Trávení Python Regius

Dobrý den , svě pulrocni Regiusce podávám 2 lab.myšky týdně . To že má hlad poznám že my vylízá z ukrytu a 'šmejdí' po terárku.Vždy po int. 3 dnů už toto provádí + vykálení.. Je toto normální ? Měla bych jí tak nechat byt a prodluzovat int. ? Nebo to mam tak nechat a podavat potravu hned jak zpestřím znaky hladnosti ? (nevím jak to lípe napsati , tak se omlouvám !

Mě zase jako cca roční žral menší potkany, křečky, myši....dnes si nevezme nic jiného než bílou živou menší myšku. Nedávno ulovil vyjímečně malého pískomila. Mě žerou opravdu často, ale spíše samice. Samec kolikrát jen jeví zájem, ale skutek utek. Teď už si s tím hlavu nelámu, ale prví zimní půst mě tehdy trošku vyděsil.