Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Leguán - výchova

Zdravím, chtěl bych se zeptat na výchovu leguána. Vím, že první a hlavní atribut jak vychovat leguána je hlavně trpělivost, ale chtěl bych se zeptat jestli máte nějaké fígle nebo co zabírá. Ten můj utíká sotva se k němu přiblížím. Mám ho doma 6 týdnů a je to ještě mládě. Děkuji za rady a tipy. :-)

Četla jsem tu příspěvky ,docela mě zarazilo, to koupání, máme dva leguány,samici 1,5roku a 3/4roční mimino.Mimino okamžitě šťastné, když ho vzal náš 8letý Filip do vany poprvé,čurifinda(samice),kterou jsme koupili už větší,tak měla ze začátku strach, tak jsem jí pořídila z tvrzeného polystyrenu lodičku a třetí koupání už byla úplně v poho, se synkem si lázeň užívají pravidelně, a hovňajzo:-) bylo zatím jen jedno, ale Filda byl pohotovej,jak roztáhla nohy,tak jí čapnul a dopadlo na dlažbu,člověk asi musí myslet jejich mozečkem, aby je někdy pochopil,jako všechny zvířecí mazlíky, máte tu někdo již dospělé leguány????