Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Kuriozní kuriozity

Pokud znáte nějaké zajímavé rekordy ve zvířecí říši- vložte je sem.
Začínám: největší stejnonožec světa- Bathynomus giganteus (až 36 cm).
: nejtěžší korýš světa- Homarus americanus (až 20 kg).

naprosto zbytečné vlákno, zamykám :-/(Aurifer)

Děcka, pojďme s tou politikou už do zadele.. Ani nevím na co si furt stěžujeme. Vláda je taková, jakou si lid zaslouží.. Jak to tak poslední dobou sleduju, tak na tom asi něco bude.. Nekažme alespoň chovatelské servery (od toho tu máme blbinky.cz, nebo TV HOVNA..)