Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem cryptosporídie

Zdravím.POtřeboval bych prosím poradit,čím vydezinfikuji terárko po asi cryptosporidiích když to mám v terar.stěně a je tam udělané pozadí z polystyrenu.Píše se že to zničí přelití min 70 stupnovou vodou,ale to u mě jaksi nejde a prý savo a podobné čist.prostředky jsou na prd.Děkuji za každou radu.

já bych to viděla jako idiotsky napsané idiotské řešení, viz

jsem tam dal hadi a gekonci místo hadů.Hadům prý crypta nevadí

Ono to, že některá zvířata nejsou vůči něčemu vnímavá neznamená, že to pak neroznášejí dál. takže rači si od tebe nebudu kupovat žádné odchovy ;-)

edit: poslední věta samože nemyšlena na Lucifera :-)

Za prvé nic nemnožím a za druhé se mi nechce rozštípat terarijní stěnu za 10tisíc.Docela jste mě vystrašili,ale nějak to prostě vyčistit jít musí......opálil jsem to horkovzdušnou pistolí asi 350 stupněma......já už fakt nevím co stím