Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem B. dubia prodej / Import Rhacodactylus

Zdravím, nechci zakládat zbytečně dvě vlákna, tak to mrsknu do jednoho, první otázka... Je tu nějaký chovatel (okr. Olomouc), nebo někdo kdo je schopný mi zaslat větší množství B.dubia?

Dále můžete mi prosím zaslat nějaké weby které se zaměřují na import ještěrů, převážně půjde o gekony... Prosím jen nějaké z kteréma máte zkušenosti. (pokud by se jednalo o nějakou českou společnost tím líp) Děkuji...

Ty voe ty uz me nehorázně ser**. Musíš mít v každým hovn* lžičku vid? Nejdřív nesmyslný zverimex s nesmyslným podnikatelskym plánem, pak výroba terarii na zakázku, po tom co te cejna upozornil, že obrázky nejsou tvoje radši si to z bazaru smazal. Tak jsi to dál na ifaunu. Mezitím tu děláš chytraka v dost vláknech a přitom nemáš žádný zkušenosti, chlapce je mi z tebe do breku.
Ty chceš zverak tak si schanim kontakty sám když toho tolik víš. Budeš rád když firmu za pár měsíců pošleš do insolvence. Nehledě na to že podnikání dá zabrat tvymu vztahu s veterinarkou.
Prosím uz sem radši nic nepiš!
Akorát se doma stouras v nose a vymyšlis co by si tady napsal, najdi si radši jinou práci.

Názor jako názor, když už ty si takový hrdnina pane zombie tak ok... měj se famfarově a mír tobě...

je docela smutný sem už něco psát, jak si mám hledat sám kontakty? mám přijít na zlatý stránky a hledat někoho kdo má doma přebytky b.dubia? nebo mám si dát transparent do města? prosímtě... uklidni se, dej si kávu a nohy na topení, potom se nad sebou zamysli a zkus odepsat něco se smyslem.

http://www.ifauna.cz/bezobratli/inzerce/r/?q=dubia &kraj=&kat=100
http://www.ifauna.cz/terarijni-zvirata/inzerce/r/? q=dubia&kraj=&kat=100
15sek.

Teď nevim zda jsem četl ze správného zdroje, už je tomu hodně dlouho z5, ale Rhacodactylusi už se nedováži (ale jistě to nevim)
A nemyslím si, že by si byl schopen postarat se o nějakého zajímavějšího gekona a ještě k tomu z importu ;-) když nejsi schopen si sehnat základní info sám ;-)

Dobře, ale tak v tom případě by člověk měl poznat R. auriculatus od U.pietschmanni. ;-)
Více např. zde..http://tera.poradna.net/q/view/239884-u-phantastic us-u-pietschmanni-u-henkeli-chovatel
Jasné člověk se splete, ale zvíře, jako auriculat by měl člověk co chová nějako zajimavější gekony poznat i s dvojkou v krvi a 02:00 ráno.

Pokud jsou todle nějaké zajimavější druhy zvířat, tak.... :-D
Cituji.
rayman, 01.10.2012 22:39
Samozdřejmě, nejsem přecejenom nějaký trouba. Mám za sebou odchovaných pár F. Pardalis, R. Ciliatus, P. Kuhli a teď právě inkubuji vajíčka od P. Vitticeps. Za ten rok jsem toho pochytil podle mě až moc, věnuji se tomu opravdu svědomitě. Tak doufám, že se mi povede jednou odchovat i ty Viridisky.
Todle jsou snad jedny z nejběžnějších zvířat. A zkušenost je to strašná, když pišeš všude velká písmena!