Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem TERA České Budějovice - termíny 2013

Na webových stránkách burzy byly zveřejněny termíny pro rok 2013 a byly aktualizovány některé informace. První testovací termín byl co se týče počtu návštěvníků úspěšný, a proto se příští rok uvidíme pravidelně celkem šestkrát.

16. 2., 6. 4., 22. 6., 24. 8., 5. 10. a 21. 12.

Chovatelé, kteří mají zájem o rezervaci stolu na únor (a kterýkoliv jiný termín) již mohou vybírat! Dále byly upraveny ceny pronájmu stolů ze zaváděcích cen. Po diskuzi s některými vystavovateli jsem zvolil kompromisní řešení - věřím, že s ním budete souhlasit. zároveň jsem na Vaše doporučení upustil od nedělních termínů. V sekci registrace byly vloženy zákresy obsazenosti sálu pro jednotlivé termíny a je tedy možné začít si rezervovat stoly.
Pokud máte zájem, nenechávejte, prosím, rezervaci na poslední chvíli, alespoň přibližná znalost počtu zájemců nám při organizaci velmi pomůže.

www.teracb.cz

Těšíme se na setkání s Vámi!

Vzhledem k nastavení některých prohlížečů zmáčkněte na stránkách f5 pro obnovení stránek (pokud máte pocit, že nic nebylo přidáno).

To je sice fakt, ale co já bych třeba v Praze dal aspoň za jednu prázdninovou burzu - shánět krmení o prázdninách je pěknej vopruz - navíc, když máte spoustu malejch prcků, který přes prázdniny neprodáte. Jak jsem koukal na termíny Živé exotiky, tak to příští rok bude víc než tříměsíční pauza. Na druhou stranu to v Budějicích bude o prázdninách asi opravdu s návštěvností horší.