Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem stavba terária z osb pro blacka

Veteránům TP asi zatrne, proč se tu tolikrát omílané téma objevuje zas, takže se omlouvám, ale projel jsem zběžně např. toto vlákno (tera.poradna.net)a pomoc jsem nenašel. Další půlkilometrová vlákna už nedám :-(. O co jde ? Potřebuji svým skoro 3m blackům udělat nové bydlení a nevím jak na to. Pár terárek z osb jsem už udělal, ale to bylo vše do 120cm. Tuším, že na terárko kolem 2,5 m už budu asi potřebovat nějakou kostru a tam se svými zkušenostmi končím. Stavěl jste někdo něco většího ? Napište, poraďte nebo hoďte odkaz. Díky.

Zdravím, jednou jsem tu našel v excelu pomocníka na stavbu terária, že jsem zadal míry terárka a ukázalo to jaké desky budou přesně potřeba, ukládal jsem to i do počítače, ale už to nemůžu najít. Neví někdo kde se to nacházelo prosím? Díky.