Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pochlubte se - Závisloti vašich chovanců

Ahoj všem, založil jsem toto téma, protože by mě zajímalo, jestli i vaši miláčci mají nějaké závislosti a jestli ano, tak jak jste se s tím vypořádaly.

Můj 3měsíční varan před 6 dny poprvé ochutnal zavíječe voskového a druhý den přestal žrát svoji obvyklou potravu. Od té doby nic nepřijmul. Zprvu jsem myslel, že mu vadí vitamíny, tak jsem mu potravu předkládal bez nich. Až dnes jsem mu dal opět larvu zavíječe a těch spořádal naráz 5. Tak abych ho přijmul sežrat i něco jiného musím mu předkládat uříznute zadečky sarančat které vypadaj podobně:-D

Moji gekončíci jsou závislí na zophopasech, jak se blížím k terárku s krabičkou už se ženou..zachrastím a doslova se perou, vyjíždějí po sobě a občas se i kousnou, u krabičky se pošťuchujou a snaží se každý ukořistit co nejvíc, ale to maj smůlu, já jim to rozděluji spravedlivě, každý dva a dost. Jak je v krabičce něco jiného...očuchají a prdí na to. Ale dostávají i cvrčky aby si zalovili...to je taky baví.