Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rude more...

...opakovane se vracime, Rude more jsme si zamilovali - tak nejake foto z letoska. Byli jsme v zari, ale az ted jsem si nasel cas trochu posmudlat fotky:

unterwassermann.peklo.biz

Technicky zadny zazrak, TZ1 to moc nezvlada, co je dal nez metr nebo pokud je potreba vyssi ISO tak to za moc nestoji (zelva...)

- pokud mate nejake vlastni foto a/nebo zazitky, tak se podelte ;-)

jo kdysi jsme se tam byli podivat. Takove umele vybudovane mestecko pro zbohatliky kousek od Hurghady, hezke, ciste, drahe a snobske - co se podvodniho sveta tyce myslim neni moc o co stat. Na valeni se u more asi ok, ale to me nikdy nebavilo.

Co se snorchlovani tyce - nejhezci nejmin ponicene utesy jsou asi v okoli Marsy, ale je tam trochu problem s pocasim. Pokud je otevrene more - utes nechraneny v zalivu, muzou byt casto velke vlny. Hlavne pres zimni mesice = silny vitr - voda je porad celkem OK co se teploty tyce, ale muze byt vyvesena cerna ci cervena vlajka a slus... Takze otevrene more, a utes s molem pres nej (Three corners, Concordia Moreen, Happy life...) spis duben - kveten a pak zari - rijen, pres leto je umorne vedro a pres zimu vlny. Listopad - prosinec, brezen dejme tomu pak radej neco se zalivem - Brayka bay, Oriental bay a pod. (leden-unor je preci jen dost chladno). V tech zalivech jsou koraly trochu chudsi bych rekl - ne tak zajimave jak na otevrenem utesu, ale porad je co obdivovat. ;-)