Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Anketa pro malé i velké teraristy.

Všichni víme,že teraristika je nákladný a zodpovědný koníček.

Avšak poslední dobou jsem potkal pár lidí,kteří své dovednosti a zkušenosti dokáží obrátit ve svůj prospěch a zahojit tak své peněženky.

No a mě by opravdu zajímalo.Kolik takových lidí v průměru je.
Tím nedocílím touto anketou,ale pro přibližnou představu mi to plně postačí.

Ač je anketa čistě dobrovolná,bude i tak fér na sebe prozradit vlastní situaci.

Teraristiku dělám přibližně 8 let a nikdy mě ani nenapadlo,brát jí jako pří-výdělek.
I proto jsou mé čísla poměrně slušně záporná (zhruba někde okolo 35 000 Kč ) a rozhodně se neblýská na lepší časy :) Naopak by mohlo být mnohem hůř,nebýt přítelkyně která mě občas donutí něco prodat na místo rozdávání.
Pokládám se za průměrného teraristu a takových nás bude jistě naprostá většina.

Rád si pročtu i vaše "situace" .. záporné i ty výdělečné.
Třeba mě to konečně donutí se zamyslet a začít trochu hospodařit :)

Děkuji za každý hlas.

Mike: Nemáš napojených na svoj elektromer "Lakatošovcov" alebo susedovu pílu? :-D
Ak sa môžem rátať za obdobie 5,5 roka medzi teraristov,tak ja so svojími 4. maznáčikmi iba hlboký -----.Nepredpokladám ani,že sa to zmení.;-)
Len tak pre zaujímavosť,spotreba nakúpených zelených pochutín od 30.10.2012 - 10.2.2013 - je 38,375 kg.;-)