Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Barevnost ještěrů

Zdravím ve spolek.
Každý, kdo chová zvířata déle než týden (tak jako já, už to bude měsíc a proto se považuji za super chovatele), se jistě setkal s tím, že je spousta úžasných ještěrů, ale né zdaleka všichni mají krásnou kresbu či dokonce barvu.
Odměnou pro chovatele (takto lze nazvat někoho až po zmíněném týdnu, jako já) je odchov.
A tady je kámen úrazu. Kdo ze začínajících by prahnul po něčem co nemá barvu, kresbu a ještě se to nedej bože nechce muckat.
Ale já na to kápnul. Seberu všechny nebarevný potvory a odnesu je do tetovacího salónu. Vymyslíme nějakou super kresbu a v dnešní době není problém to vše doladit barvami.
To vše mohu udělat, aniž bych Vás tu s tím otravoval.
Má finanční situace je taková, že jsem rád, že mám na tuhu do klávesnice.

A otázka tím pádem zní. Budou takto potetovaní jedinci předávat své geny i na potomstvo?
Pochopte, nemohu běhat s každým odchovem do tetovacího salónu. Na to opravdu nemám.
Naopak, nebudu se tajit tím, že bych na odchovaných mláďatech (již barevných) vytřískal prachy.
Nerad bych, aby se toho někdo chytl a můj nápad ukradl. Toto je důkaz toho, že jsem na to přišel já.
Předem děkuji za slušné odpovědi, ve věci předávání tetovacích genů.

Chovu zdar Luma

ps : Reptimu předělám všechny ty jeho hnědé hady. Ze známosti se slevou.

:-D:-D
Ty hlavně předej geny svýmu potomstvu, ať tu máme my "mladí" za pár let co číst :-D

nevím co bereš ale chcu taky

:-D:-D:-D já takýýý 8-)
ale abych nebyl ůplně O.T. - pro zadavatele : nejlepší bude,když se naučíš tetovat sám,a nemusíš se sr..t s genetikou :i: a dal bych si to okamžitě patentovat, než tě soudruzi z východu předběhnou,tam to už vymysleli,ale na ještěry zatím nedošlo : http://www.google.cz/search?q=chanda+wolfii&hl=cs& sa=X&tbo=u&tbm=isch&source=univ&ei=AScgUeasDIGN4AS DpICACQ&ved=0CCsQsAQ&biw=1344&bih=750#hl=cs&tbo=d& tbm=isch&sa=1&q=fish+tattooed&oq=fish+tattooed&gs_ l=img.3...10168.10383.2.10699.2.2.0.0.0.0.74.148.2 .2.0...0.0...1c.1.3.img.LVYI6RISFxI&bav=on.2,or.r_ gc.r_pw.r_qf.&bvm=bv.42553238,d.bGE&fp=29910cc248e b257f&biw=1344&bih=750