Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Zapůjčení hada k natáčení.

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda by byl někdo tak moc hodný a mohl nám za účelem natáčení reklamy na šaty mé miniaturní značky zapůjčit většího bílého či světlého hada. Mí hadi jsou pro tyto účely malí a ke všemu ne světlí.
Natáčet se bude v Praze druhý/třetí týden v září.
Samozřejmostí je přítomnost chovatele po celou dobu, nebudeme s ním provádět žádné neplechy(měl by jen prolézat mezi sedícími dívkami, případně ty se k němu budou tulit), ale bude lepší když bude pod dozorem svého páníčka, aby si ten byl jist, že se jeho chovancem nic nestane, stejně jako modelkám...:)
Bohužel Vám ale za tuto skvělou službu mohu nabídnout jen dobrý pocit a občerstvení(proplacení nákladů na cestu).
Kontaktujte mne prosím na email MadameMuffin@emai.cz

Velice děkuji. Mája Suchá

No...zadarmo teda nevim nevim :-/ Já osobně bych někomu zvíře jen tak nepůjčila. Faunafilm už jste předpokládám zkoušeli...

Nechceme ho jen tak půjčit, na bezpečí zvířete mi záleží, sama je chovám, proto chci aby chovatel sám byl přítomen všemu dění...:)Bohužel jsme rádi, že si můžeme dovolit proplatit cestu modelkám a nakoupit kostýmy, samotné je mi velice líto, že nemůžeme nabídnout více než proplatit cestu, občerstvení a veliké děkujeme v titulkách...:/

Mně zase, jakou by měl mít ten chovatel motivaci - vyndat z terárka svoje zvíře, někam ho vézt, pak tam s ním celou dobu být a pak jet domů. Když mu proplatí náklady, tak je pořád na nule + k tomu zabitej celej den. Za nulu asi můžou všichni vesele sedět doma a čučet do terárka - bez stresu chovance. Asi by bylo užitečný si uvědomit, že zadarmo ani kuře nehrabe - a nějak navýšit benefity.

chamtivci,všude jenom chamtivci,já ho mít tak ho propůjčím. všichni jenom za něco něco chtěj. to neumíte hergot jentak pomoct když někdo potřebuje? už jen ten dobrej pocit že můj had hrál v reklamě by za to stál. dělá se mi z dnešních lidí zle!

Je vidět, že ho nemáš. Pro představu: několik lidí ode mě z bytu vynese 4m hada a odstransportuje ho do auta, který by mi musela poskytnout tady zadavatelka vlákna a nejspíš to i odřídit. Pak všichni ty lidi toho hada odnesou na místo. Když pánbů dá, nebude tam chladno a prostředí bude vyhovovat alespoň tím, že hadovi neublíží. Pak se mi tam po něm budou válet modelice, záběry se budou opakovat, had bude neustále odcházet a několik lidí ho bude muset neustále vracet do míst, kde a jak ho potřebuje kamera. Takže strávím den pruděním svýho hodnýho hada a jestli mě to bude připadat jen jako blbě strávenej den, co teprve jemu. Dá se na něm dříví štípat, ale nevím nevím, jaký důvod bych musela mít, abych dělala svýmu hadovi něco, co pro něj není dobrý a co je v režii někoho jiného. Můj had kašle na to, jestli se něčí značka oblečení prosadí a já upřímně taky. Až kdyby mi někdo nabídl, že mi zajistí 15kg králičího měsíčně po nějakou dobu, začala bych se tou myšlenkou aspoň zabývat. Jinak je to ale nesmysl, zakladatelka vlákna mi snad odpustí upřímnost a panzerfousek snad pochopí, že to není o penězích, ale o zbytečném otravování hada a X lidí. Já i had umíme den trávit plodněji a příjemněji.

chamtivci,všude jenom chamtivci,já ho mít tak ho propůjčím. všichni jenom za něco něco chtěj. to neumíte hergot jentak pomoct když někdo potřebuje? už jen ten dobrej pocit že můj had hrál v reklamě by za to stál. dělá se mi z dnešních lidí zle!

No, taky pohled na věc.. Nevidím žádnou motivaci stresovat a ohrožovat zdraví svého zvířete a zabíjet den svého života. Ten den mohu stejně tak strávit vyděláváním peněz. To zvíře člověka něco stálo, ať už finančně, tak časově. Nevidím nejmenší důvod, aby z mých investic profitoval někdo jiný (pokud nemám na zapůjčení Ferrari, tak s ním taky nebudu dělat reklamu). Takové službičky maximálně mezi přáteli.. Podtrženo, sečteno - když nemá na to zaplatit si "zvířecího modela", tak holt ať dělá reklamu jinak..

"panzerfousek [94.143.232.xxx], 29.08.2013 11:25
chamtivci,všude jenom chamtivci,já ho mít tak ho propůjčím. všichni jenom za něco něco chtěj. to neumíte hergot jentak pomoct když někdo potřebuje? už jen ten dobrej pocit že můj had hrál v reklamě by za to stál. dělá se mi z dnešních lidí zle! "
Čo ti bráni?Inzerátov je plný net,stačí kúpiť,vyskúšať chov a potom sa môžeš pozastavovať nad chamtivosťou. ;-)

No, taky pohled na věc.. Nevidím žádnou motivaci stresovat a ohrožovat zdraví svého zvířete a zabíjet den svého života. Ten den mohu stejně tak strávit vyděláváním peněz. To zvíře člověka něco stálo, ať už finančně, tak časově. Nevidím nejmenší důvod, aby z mých investic profitoval někdo jiný (pokud nemám na zapůjčení Ferrari, tak s ním taky nebudu dělat reklamu). Takové službičky maximálně mezi přáteli.. Podtrženo, sečteno - když nemá na to zaplatit si "zvířecího modela", tak holt ať dělá reklamu jinak..

Naprosto přesně. Souhlas s Lacertou, Přemkem, Sharkie.

nevím kolik dostanou "modelky", kolik dostanou techničtí pracovníci (kamera atd.), kolik se vrazí do toho "občerstvení atd, kolik bude stát vůbec puštění reklamního klipu kdesi... to se ku.va nenajde blbejch pár (slovy dva nebo lépe třeba tři) tisíce pro člověka a jeho pro něj cenné zvíře, kteří stráví den někde v horoucích peklech (předpokládám Praha :-D ) pro nic za nic... Takhle fakt tenhle business nefunguje... Předpokládám, že ostatní aktéři to taky nedělají jen za cestovné a občerstvení. To si vážně myslíte, že hadaři jsou tak blbí ;-)

Tak už to na filmování tak trochu chodí :-D Catering o padesáti chodech...nesmyslný pálky za věci, který by se daly vyřešit prakticky zadarmo, armáda stylistů, food-designerů, uměleckejch maskérů, asistent maskéra, asistent asistenta maskéra, ...a pak je zatěžko dát pár tisíc za handlera s hadem :-D Dneska lidi "na dobrý slovo". nebo "za pocit" nefungujou, takže trochu pochybuju, že někoho, kdo jim hada půjčí proto, aby si vzal neplacený volno a pak měl dobrej pocit, najdou...

Promiňte, nebyla jsem včera online. Zodpovím tedy snad všechny dotazy...:)
Modelky , já, kameraman, režisér etc. vč. naší "hlavní hvězdy" modelky Karoliny Koblenové to děláme všichni zadarmo. Zabývám se Japonskou pouliční módou konkrétně stylem jménem lolita, v naší republice jich žije kolem 200 a aktivních možná ani ne 100 a 90% studentky, na tomto bussinesu se příliš profitovat nedá, dělám to převážně pro radost. Video bude zveřejněno na mých stránkách, na youtube, případně na stránkách chovatele pokud si bude přát. Auto pro dovoz a odvoz hada bych zajistit mohla, to mne pravda nenapadlo..:)
Pokud má někdo nějaký nápad jak bychom se mu mohly odvděčit krom krabice muffinů, nechť mi napíše, jsem otevřená debatě, ovšem dva tisíce navíc prostě nemáme. Mám dva tisíce na zařízení celé akce(z čehož se bude proplácet cesta modelce z Bratislavy, děvčat z jiných koutů země a dekorace.
Všechny nápady jak by se nám dalo pomoci prosím směřujte na mail.

Mája