Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kde ted najít šneky ?

Zdravím,
kde v této době hledat u nás šneky? Vím že už je zima ale pořád je kolem těch 10 stupnu tak nebudou přece uplně zakopaní. Hledal jsem po celé zahradě ale nenašel jsem ani jednoho. Kde je ted nejlépe hledat?

dospělá grandiska by ti ty Anolise pravděpodoně zblajzla (samce možná ne, ale samičky určitě), sice mají skoro stejnou délku a podobné nároky, ale uplně jinou stavbu těla a temperament. Jinak teda vlákno s tématem ještě více mimo sis už opravdu vybrat nemohl(a).