Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Gekončíci

Ahoj, mám doma v pěkném novém térárku 3 samičky gekončíků. Jsou cca 3 mesíce staří. Hned jak sem je donesl domů tak se schovali do domečků a vylézají snad jen v noci. Myslíte, že až se maličko otrkají budou k vidění i ve dne ? Chápu že to jsou noční tvorové, ale třeba pres den by se venku vyhřívat mohli... . Díky za vaše odpovědi.

Vlada

Moji se běžně placatí v teráriu pod lampami nebo na policích, do schovek zalezají spíš vyjímečně, ale fakt je, že v tom pokoji co jsou se nic moc neděje, maximálně si tam občas pro něco dojdu do skříně, ale kočky ani psi tam nesmí, takže mají klid.