Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hamm - 14.12.

Zdravím všechny. Nedalo by se tady dohodnout s někým na dovozu ztvířátek s Hammu. Samozřejmě přispěji na benzín Děkuji
[mod]Změna předmětu, původně: Hamm (Jan Lauermann)[/mod]

Hamm byl katastrofa. Prakticky nic novýho tam není, takže pro ty lidi co tam jezdí pokaždý je to fakt nuda. Lidi skoro nekupovali a když tak jsem dával 50% slevu, abych se toho zbavil. Je fakt, že se to táhne už dlouhodobě, ale tentokrát to bylo fakt šílený. ačkoliv jsem si chtěl udělat radost tak jsem tam nic nesehnal

Taky se přidám, dobrá společenská akce, prodal jsem celkem dost, ale taky dost pod cenou. Nedovezl jsem si skoro nic, jen domluvené, jinak mě tam fakt nic extra nezaujalo. Přišlo mi to tak nějak stejný jako už delší dobu - samí králíkáři s barevnýma formama, importy, i když jsou zakázaný, a sem-tam něco zajímavějšího, ale opravdu málo. O zákazu, který nad Hammem visí, se mluvilo. Může to dopadnout všelijak, tak snad to dopadne dobře a ještě nějakou dobu bude.