Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Utekl mi sklípkan

Dobrý den, včera jsem ještě kontrolovala svoji Grammostolu Rosea, spokojeně seděla v terárku. Před chvílí koukám, terárko pootevřené (netuším, jak se to stalo) a ona nikde. Dívala jsem se všude možně, ale myslím,že je někde ve stresu zalezlá. Nemáte nějaké triky (o mokrém hadru už vím), jak ji najít? Je asi v osmém svleku, takže žádný mrňousek, ale stejně ji nikde nevidím. Všude v bytě bylo otevřeno, tak nevím, jak daleko mohla odcestovat. Nejhorší je, že máme doma arachnofobiky, jestli zjistí, že mám sklípkana na útěku, tak mě přerazí i s mými zbývajícími pavoučky.
Prosím naléhavě o pomoc. :(

Někumu v domácnosti utéct sklípkan, nebo jakýkoliv pavouk větší než pětikoruna, tak se stěhuju na hotel dobrovolně, možná i pod stan na louku, bohužel jsem arachnofobik, možná i alergik na živočišný jed, ale jako děcko mě mnohokrát štípla vosa i včela a nebyla žádná abnormální rekce, jako dospělou mě štípnul obyčejný křižák a natekla mi ruka po předloktí, bolelo to jako čert a bylo dost dlouho citlivé, každopádně mě jímá hrůza od té doby a nevím jak se toho zbavit.Zkamením, udělá se mi špatně fyzicky a když se nebohý pavouk rozejde ke mě, tak se mi začně i špatně dýchat a musím okamžitě pryč, nebo spíš pavouk, protože já jsem neschopná pohybu.Žádné jiné zvíře mi tohle nezpůsobuje.