Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chov cvrčků

Dobrý den,
založila jsem si domeček pro cvrčky, mají tam piškoty, strouhanku, spoustu větviček a krabice od vajec. Jsou to mikro cvrčci, chtěla bych se zeptat co mám udělat proto aby se začali množit? Předem moc děkuji

Zdravím větvičky klidně vyhodit a jestli chcete množit tak počkat až dospějou což je cca při 27°C měsíc a pak dát kladiště a až nakladou bude skoro hotovo :-D ale určitě dát nějaký vločky a nějaou zeleň občas třeba list salátu

urcite,sice cvrcky nemam na chov,ale jen na zkrmeni,pak kupuji nove,ale ideal.potrava je salat,mrkev,jablko atd,ale jablko kvasi tak včas vyhodit a k tomu vsemu stále jsou idealni psi granule,to proto aby cvrcci nemely moc ridke vykaly,pokdy nemaj dostatek stavnate stravy ze které by se vlastne napily,tak je dobře mit malou nižší misku ve které bude stále nasakla myci houbička vodou,to aby se neutopily a sali z ni vodu,ja ji tam pro zichr mam stále,pouzivam tu nizkou salatovou krabičku..a jak říká kolega před mnou,potrebuji ke mnozeni az dospeji teplo..

já jsem jednou houbičku vyzkoušel a samice naskákaly a začali do ní klást :-D tak jsem jí dal zase pryč ale já jim pořád dávám zbytky s kuchyně je toho až až na těch pár cvrčků vždy koupít třeba dvě krabičky a stačí kousek jablka na den a je toho dost, já si je množím jen občas ale teď nebyl moc čas takže se nedařilo do toho se mi rozbil rozprašovač takže vše uschlo a konec takže teď zas začnu

jestli chcete množit pořiďte dospělce nebo si měsíc počkejte až vám vyrostou nechci tu psát popis chovu cvrčků je to jednoduché dokaže to každý jen si napište do googlu chov cvrčků a máte tam možná deset dost záživných stránek o chovu ;)

tak to už je docela velkej to už může tak střeďáky mikra nemaj cenu .. mě už od začátku bral i dospělce myslim že když nejsou větší než tlama na šířku tak je to v pohodě i kdyby byl větší on si bezproblému poradí ! on si to umí naskládat a rozžvíkat jak potřebuje ;-) takže myslim že nemá cenu dělat drama s tim kde rychle sehnat mikrocvrčky těma bych krmil tak první dva tejdny prcky ale pak už bych dával větší .. btw: kolik mu jich dáváte ? :-)