Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Uskladnění mražených potkanů v souladu s "pravidly" pokojného soužití s ženou :)

Hezký den,

jak už z nadpisu vyplývá, žena je citlivější povahy v otázce sdílení společného prostoru (potkanů a mražených potravin) než já;)

Jaké jsou Vaše zkušenosti s přechováváním mražených hlodavců pro Vaše hady v jednom mrazáku spolu s ostatními potravinami?

Máte na ně nějaké speciální boxy? A hrozí reálně nějaká kontaminace ostatních potravin pro "lidi";)?

Děkuji za rady
[mod]Změna předmětu, původně: Uskladnění mražených potkánů v souladu s "pravidly" pokojného soužití s ženou :) (cejna)[/mod]

Je několik možností.
1. Domluvit se s manželkou na vyčlenění jedný přihrádky v mrazáku. Vyžaduje to aspoň částečně chápající a tolerantní ženu. Takhle jsem si to zařídil třeba já.
2. Bejt doma natolik hustej šéf, že se to prostě manželce oznámí, bez připuštění jakékoliv debaty. To však vyžaduje naprosto oddanou a ovladatelnou ženu :-).
3. Pořídit si vlastní mrazák.
4. Pořídit si jinou ženu.
5. Nemít žádnou manželku a bydlet sám.
6. Nekrmit mraženou potravou.

Můžou fungovat i jiný varianty, případně jejich nejrůznější kombinace.
Jestli hrozí nějaká kontaminace ostatních potravin těžko říct. Já doma prohlásil, že ne a tak se toho držím :-)

1. Domluvit se s manželkou na vyčlenění jedný přihrádky v mrazáku. Vyžaduje to aspoň částečně chápající a tolerantní ženu. Takhle jsem si to zařídil třeba já.

No taky jsem to tak praktikoval, než mi moje drahá polovička většinu šuplíku zabrala balíčky masa pro svoje zvířectvo :-) Takže teď už z toho jsou dva z celkových tří šuplíku pro zvířata a jen jeden pro nás a taky to jde :-D

partnerce vyřiď, že maso jako maso a krmné myši nebo potkani jsou z hygienického hlediska skorem menší zlo než kuřecí a vepřové maso ze zvířat, která prožila svůj krátký život ve velkochovu na vlastních výkalech. Myši a potkani jsou čistotní tvorové a vesměs se chovají v mnohem hygieničtějším prostředí, než hospodářská zvířata chovaná na maso ;-)