Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký ještěr je vhodný pro úplného začátečníka?

Dobrý den, chtěl bych si pořídit nějakého ještěra. Ještě jsem neměl žádné terarijní zvíře, mám křečka, rybyčky, kudlanku a strašilku. Chtěl bych, aby se dal vzít na ruku ne jen nějakého na dívání. Vím, že ještěři nejsou na mazlení a taky bych se s ním nemazlil :-D jen chci, aby se dal vytáhnout na ruku. Velikostí terária nejsem omezen jen cenou, nechci dát za terárium více než 2500 Kč. Uvažoval jsem o chameleonech, ale ti jsou finančně náročnější tak prosím poraďte jaký by byl pro mě vhdoný? :-)

Dobrý den,

omlouvám se všem, kteří byli příspěvky rozhořčeni. Odpovědi vložila marketingová společnost. Sice jsem jejich autorem, ale nikdo mne neinformoval o tom, že otázky nejsou určeny přímo nám. Odpovědi jsem zasílala na mail paní, která je sem pak bez mého vědomí vložila. Již byla informována a nebude se to opakovat.