Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chřestýšovec běloretý vs křovinář ostnitý vs T. venustus

Chřestýšovec Běloretý vs Křovinář ostnitý vs T. venustus
Pěkné odpoledne
Chci začít s chovem jedáků a doporučeni mi byli tito, moje otázka je jaké máte zkušenosti s uštknutím zmíněných hadů.Do jakých rozměrů se pohybovali nekrózy a edémy apod.Po případě, který z nich má nejslabší jed
Děkuji za odpovědi.:-D
[mod]Změna předmětu, původně: Chřestýšovec Běloretý vs Křovinář ostnitý vs T. venustus (cejna)[/mod]

Ještě k rozdílné reakci na intoxikaci - samozřejmě existuje velká skupina jedovatých hadů kde by jsi detaily s váhou a celkovou kondicí vůbec řešit nemusel a měl to od začátku víceméně jisté. Takže by odpadl tvůj primární problém...