Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Útěk švábů

Dobrý den,

prosím Vás o radu. Chovám agamy vousaté a pro ně šváby ke krmení (druh: Šváb turkistánský (Shelfordella tartara)-šváb schoko a Šváb šedý (Nauphoeta cinerea)). Bohužel se mi stalo, že mi uteklo několik tatarů a teď je nacházím po bytě, z čehož šťastná nejsem. Nerada bych se zpovídala sousedům. Někde jsem četla, že se nerozmnoží a časem pojdou, ale v krabici se nám množí krásně při pokojové teplotě, takže tomu úplně nevěřím. Proto bych se chtěla zeptat, zda někdo máte zkušenosti s jejich hubením v bytě? Slyšela jsem, že existují nějaké gely. Máte s tím někdo zkušenosti? Fungují? Máte tip na nějaký konkrétní přípravek? A případně tipy na jejich umístění?

Moc děkuji za Vaše reakce, rady, tipy a triky

Jsou zobrazeny jen nové odpovědi. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Schwabex gel je hodně účinný, my s ním pokrotili i rusy a to je sakra jiný level, než tartary :-D Al…
V.R. 11.11.2015 19:16
V.R.
Ale tartarány bych moc neřešila, když nějakého potkáte, tak zlikvidovat, ale schopnost množit se v b…
cejna 11.11.2015 19:50
cejna
Tak záhada hlavolamu vyřešena!!! Při prohlídce ubykací jsem objevila asi 0,5cm díru, kterou ty potvo… nový
Klarysek73 12.11.2015 21:39
Klarysek73
Zdravím vás prosím o radu Máme agamu od února krmili jsme je šváby tartara celou dobu vše Ok sem tam… poslední
Jindriska 10.09.2021 12:55
Jindriska

Schwabex gel je hodně účinný, my s ním pokrotili i rusy a to je sakra jiný level, než tartary :-D Ale tartarány bych moc neřešila, když nějakého potkáte, tak zlikvidovat, ale schopnost množit se v běžných bytových podmínkách není nijak zářná.

Zdravím vás prosím o radu
Máme agamu od února krmili jsme je šváby tartara celou dobu vše Ok sem tam utekl ale jelikož jsme měli pasticky hned se chytl do ni.červenec jsme jeli na dovcu krmili od kamarádky holky a od te doby mě kamoska ona bydlí ve 4 my v přízemí píše ze je má doma ze jeden za týden ale má je tam .koupila jsem sprej na ne aj prášek a ted gel budeme zkoušet.Mate ještě nějakou radu jak se jich zbavit podle všeho stupackou lezli.Dekuji za rady

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru