Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak krmit hmyzem?

Dobrý den,
k Vánocům si hodlám pořídit agamu. Když si koupím ve zverimexu cvrčky, jak mám docílit toho, aby neutekli v okamžiku kdy otevřu krabičku? To je mám jako 10 minut předtím strčit do lednice? :D
Děkuji za odpověď!

na prechovávanie cvrčkov sa dajú použiť napr. vyššie plastové vedrá alebo boxy (aspoň 30-40 cm), čo sa dajú bežne zohnať v domácich potrebách, na dne nejaké kartóny od vajec, kŕmiť ako je popísané vyššie. Čo sa týka odchytu a manipulácie, ja používam vyššie a úzke plastové kelímky/poháre (napr. také, do ktorých v bufetoch čapujú pivo či kofolu), ktorými vychytávam cvrčky z boxu

ináč aj niekoľkominútové zchladenie cvrčkov pomáha pri manipulácii