Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pagekon řasnatý-topení

Dobrý den, vím, že tahle otázka už se tu řešila mockrát ale přesto jsem se chtěla ještě jednou zeptat, co je pro gekona nejlepší. Někdo říká žárovka, někdo říká topný kámen, někdo říká, že žádné topení nepotřebuje. Já jsem se nejvíc přikláněla k tomu kameni, pak ale někdo říkal, že žárovku, tu mu ale těžko do terárka připevním, zatím mu svítím lampičkou. Děkuji za rady.

Aha, děkuji. Včera jsem ho právě přendala do nového, většího terárka, asi si na tu změnu ještě nezvykl, protože se vůbec nehýbe, a nechá šváby kolem sebe běhat a vůbec si jich nevšímá, to mi dělá trochu starosti, zatím má podklad jenom hlínu, říká se, že je pro ně nejlepší rašelina, tu musím ještě dokoupit.