Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem chov gekonů v boxech

Ahoj. Co si myslite o chovu gekonciku v plast. boxech?? Na internetu vidim čim dal časteji jak je tam mají. Zkousely.jste chovat v boxech jeste jine zviře krome hadů??
Změna předmětu, původně: chov gkonů v boxech (Aurifer)

Zdravím, mohl bych poprosit o nějaké fotky vašich zařízených boxu pro inspiraci? A chtěl jsem se zeptat jestli pagekon řasnatý chovány v boxu potřebuje nějaké osvětlení, nebo stačí jen zajistit teplo. Předem děkuji za odpověď.