Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Oedura chov, dostupnost

Zdravim, chcel by som sa informovat o dostupnosti tychto gekonov v CZ/SK. V chove mam O.castelnaui a mam zaujem o rozsirenie chovu. Co sa da realne u nas ziskat a ake su momentalne ceny za mlade a adulty? Nejaku orientaciu mam z terraristik.
Vdaka za odpovede.

Okrem O. castelnaui je asi najdostupnejší druh O. monilis, občas O. tryoni, prípadne aj ďalšie druhy. Mne sa minulý rok podaril odchov O. robusta, uvidím, čo aj táto sezóna bude úspešná... Celkovo mám dojem, že oedury nie sú veľmi rozšírené v chovoch, treba mať so zháňaním trpezlivosť.