Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Gekončík noční - krmení, barva

Zdravím, máme doma skoro měsíc gekončíka nočního, kterého jsme pořídili na chovatelské burze.. Bohužel se nám o něm nedostalo žádné podrobnější info. Ačkoli opravdu hodně studuji, abych se o něj co nejlépe postarala, nemohu přijít na to jakou barevnou mutaci ten náš drobek má :-) Je tu někdo, kdy by věděl?
Dále by mě zajímalo, jestli je normální, aby se přede mnou "styděl" při jídle, přede mnou prostě nikdy nebaští.. Nemohu říct, že by se mě bál, klidně mi vleze na ruku a nechá se chvíli "hladit". Pinzeta nepřipadá v úvahu a cvrčky nebo červíky sní jenom, když je v pokoji nikdo není... :-D Přejde to časem, až trochu povyroste? Nyní váží kolem 11g (typuji, že bude starý maximálně 3 měsíce?) :-) Některý den třeba nesní vůbec nic, to je taky v pořádku? :-)

Předem všem moc děkuji za odpovědi.

Je to jeste "mimino" tak ma zatim vybarveni mladete, bude to urcine nejaky albin (nema cerny pigment), vic bude poznat az povyroste. A protoze je to jeste male mrne, netahal bych ho vubec ven z terarka a nestresoval ho, ani co se krmeni tyce. Fakt bych se snazil mu doprat klid, to ze nezere "z ruky" neni dulezite. Vek - tipnul bych tak max. do 2 mesicu, ale treba se pletu.