Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Útěk pagekona

Zdravím. Ze středy na čtvrtek nám utekl v noci z terárka pagekon řasnatý cca 5měs starý. Nikde ho nemůžu najít, mám rozmístěné misky s vlhkýma ubrouskama v noci chodím po baráku s baterkou, ale nikde nic. Na co ho zkusit ještě nalákat? Jak dlouho vydrží bez jídla? Díky moc

Netuším, možná pod tou podlahou? V rohu jak byla dirka pod podlahu, byla miska s rašelinou, už potřeboval asi vlhko, jak jste říkal, tak tam ležel. Tlustej jak prase :-D. Takže, jak je vidět postarat se o sebe dokáže a i teplo jak se píše tak ani nepotřebuje. Ještě se zeptám, když zdrhl, tak jsme koupili nového, tomu jsou asi 4 měsíce, nevíme co to je, můžou být spolu? Zatím jsou každý ve svém terárku, ale když jsme je zkusili dát k sobě, tak v poho. Díky