Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Had v Černém moři

Dobrý den, minulý týden jsme v Bulharsku (Kiten) viděli tohoto hada na pláži. Věděl by prosím někdo, co to je za druh? Myslím, že byl celý černý, i když na fotce to vypadá, že má světlé břicho... Cca 1 m dlouhý, možná víc. Omlouvám se za kvalitu, ale byl velmi rychlý. Děkuji.

Z toho nejde poznat uprimne vubec nic, jestli jsou v Bulharsku nejaci morsti hadi jako vodnari netusim. Nezda se mi ze by ano, vseobecne to jsou teplomilni tvorove ktere jde najit nekde kolem rovniku, u Australie, Indonezie... Videli jste ho i na sousi, nebo jen takhle ve vode? Pokud jen ve vode, mohlo spis jit o rybu - neco z muren nebo uhoru.

Děkuji za odpověď. Ano, vím, že fotka je velmi špatná, protože to byla otázka vteřin, než zase zmizel. Já jsem ho viděla ve vodě, těsně pod hladinou na rušné pláži. Když jsem se podívala na fotky mořského úhoře, tak by to možná mohl být on....Ale jak říkám, šlo o vteřiny... Každopádně díky!

Děkuji za odpověď. Na fotkách je ta užovka spíše šedá, tohle bylo černé, ale našla jsem i pár fotek, kde byla do černa, a tak by to asi také mohla být ona. Od skalnatého břehu byla ale cca 500 metrů...Díky moc za názor!