Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Agama - problém se svlekem

Zdravím, v létě se ke mně dostala agama, která pravděpodobně měla zlomený jeden z prstů.Teď na tomto místě se špatně svléká. Koupeme ji 3-4x týdně, snažíme se ji pomoc kůži z prstu svléct, ale bez úspěchu. Nerad bych, aby došlo ke zaškrcení prstu. Nemáte nějaké rady ? Měl bych vyhledat veterináře ? Jsem z okolí Plzně. Jinak agama nejeví žádné problémy

[IMG-8229.jpg]

Nejsem si jisty jestli jde o nesvlek, prst je poskozeny, a na tom konci nevypada nejlip - ale pokud nejde po navlhceni kuze sloupnout, netrapil bych to. A taky bych nekoupal agamu 4x tydne, staci navlhcit jen nozicku. Zatim ale myslim neni potreba nic resit, pokud to zvireti nevadi.

Jen soukromy nazor - takhle poskozeny prst by mozna bylo lepsi amputovat, nechat jen zdravou cast.