Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chov pouze páru

Ahoj chci se zeptat, zdali nemáte někdo osobní zkušenosti s chovem pouze páru samice a samce vousatek. Vím, ze se to nedoporučuje, ze samec muže samici utahat. Zkoušel to někdo v praxi ? Opravdu muže samec mít tak špatný vliv na jedinou samici ? Terarko mám se standardní rozměry.

Taky lze, zalezi na konkretnich zviratech. Muj nazor je sice ze nejlip mit oddeleny chov - zvlast babinec a zvlast samce, ale meli jsme roky spolu i samce s jednou samici uplne v pohode. A pokud bude samec agresivni pako, bude davat cocku klidne i 3 samicim.