Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Agama vousatá - výtok z oka?

Dobrý den/ahoj,
Naší osmileté agamě se objevil u oka jakoby strup nebo jak to popsat. Myslím, že už jsem to viděl kdysi a časem se to srovnalo. Jen si teď nejsem jistý, kor jak je starší.

Mám začít plašit nebo počkat až toto odpadne samo? Nevím jeslti to mohlo být způsobené poranením nebo nějakým kamínkem v oku třeba..

děkuji za odpovědi

Michal

V poradku to neni, ale v poradku mi teda neprijdou ty oci vseobecne, to je ma takhle hrozne otekle trvale? Nechci hadat na dalku, ale muze jit treba o problemy s ledvinami. Bylo by dobre, kdyby to posoudil nejaky veterinar - odbornik na plazy, ale vzhledem k veku nevim, jestli bude nejake rozumne reseni.