Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem B. dendrophila

Tak jsem se konečně odhodlal osondovat svoji bojgu a zjistil jsem, že je to samice. Vše jsem si ještě ověřil přepočítáním subcaudal. štítků určeného samce, které mé zjištění potvrdilo. Když jsem domlouval samici "frajera", chovatele dosti zaskočila moje zmínka o tom, že by samce mohla sežrát. Nemáte někdo zkušenosti s pářením B. dendrophila ev. B. spec.?
[dsc8118jw0.jpg]

loading...

díky za gratulaci, ale zatím trochu předčasná ;-) zatím je stále nemám, tak ještě "neslavím"(nasicornisky):-)
Jinak pan Jahoda je skutečně měl za 1800, což pokud přijímají potravu a jsou OK-bych za ně dal, vzhledem k tomu co mne už stály starostí ty moje i se strátama...
Ty umělé větve jsou opravdu hadice. Měl jsem je jen v těch plast. boxech. Jinak v teráriu mám stupačkové plast. trubky, místy pokryté montážní pěnou(imitace kůry) a hnědý nástřik. Preferuji pouze hygienický chov po zkušenostech s přírodně zařízenýmy terárii. Pouze u Waglerů mám rašelinu a Fíkusy, ale i tam bych raději umělé rostliny, kdybych měl tak jemné.
Dendrophily jsou fakt nádherní hadi,zrovna jsem se byl podívat s baterkou a přiztihl jsem největšího samce jak pije s vaničky. Je to fakt nádherný a silný kus. Až budu mít příležitost-nechám se s ním vyfotit :-D
Chtěl jsem si pořídit i další druhy Boig(cyanea,ireguláris,cynodon,Chrysopelea atd) ale po těchto zkušenostech nevim nevim..

JJ je to dobrá cena, jestli žerou nevim ,ale vypadali dobře a nebyli ani ňák vychtrtlí.
Furt jsem po nich pokukoval ,ale nemám teď mýsto tak jsem se udržel:-/

PS:Z čeho jsou ty tvoje terka?To je lamino nebo ňákej plast?Vipadá to zajímavě.

to je svařené z PP (polypropylen). Dělají se z toho bazény a čističky. Dělal mi to kámoš, ale naučil jsem se to už i sám nebo bych ho ztrhal :-D Ovšem je to žel dost drahá záležitost. Víc než sklo, ale vydrží všecko a hygiena, omývatelnost, možnosti dalších úprav a hmotnost-se to nedá srovnat..:puff:

Díky! bíložluté jsou 3ks a žlutočerných je 8ks. Na prodej jistě nějaké budou, ale to je budoucnost. Páč teprve teď mě čeká maturita-rozkrmit je :-? Navíc uvidíme jaký je poměr pohlaví atd. Ovšem pokud dojde na prodej-budou asi dost drahé, vzhledem k tomu, co mě už stály a s přihlédnutím na fakt, že už další odchov být nikdy nemusí.. Ale to vše je ještě relativně daleko. :-x

jak kdo asi. Já vím o německém chovateli co nabízí B.d. melanota za 100EU/ks nerozkrmené a 120EU/ks rozkrmené. V ČR nevím zatím o žádném aktuálním odchovu. V každém případě rád uvítám kontakt na takového chovatele, který se Boigama vážněji zabývá, pokud o nějakém víte. Díky