Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jedovati hadi

Dobry den,chtěl sem se zeptat,kde se mam jit zeptat na povoleni,školeni,abych mohl začit chovat jedovate hady.Byl jsem na hlavni veterině v městě kde bydlim a tam vůbec nevěděli,kde to dostanu atd.A ještě dotas,kolik se pohybuje cena jednoho jedovateho hada a kolik by stalo +- vybaveni a co vše bych potřeboval.Děkuji :puff:;-)

Nemusi byt ani jedno ani druhy:) Ty hady maj treba od malicka a vi jak se chovaji...a poznaj, kdy si to muzou dovolit...to stejny fakiri s kobrama (myslim ty, kterejm nechaly jed.zuby). Obycejnej smrtelnik by to hned schytal, ale oni pohoda...
npar.ten D.Ripa je nejvetsi odbornik na Lachesise. Co jsem se fozvedel, tak jako prvni rozmnozil v zajeti 2druhy Lachesisu...a vetsina zvirat v USA jsou od nej:)
Doufam, ze do vanoc mi dojde jeho knizka o Bushmastrech:-)

No tak zadnou novou knizku nemam, kde by to bylo vypsany:-) Staci hodne pouzivat net a najdes, co potrebujes:-) A navic jestli myslis cesky knizky, tak tam teprv nic neni. Leda knizky od D.Hegnera a J.Valenty jsou na tohle dobry, ale ted z hlavy nevim, jestli tam jsou vypsany ty 4druhy, u Hegnera myslim ne. Jinak se chystam objednat si knizku jenom o Lachesisech, ale jsou komplikace:-(