Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem myši

Dají se už koupit ve zverimexu mrtvé myši? nebo jakákoliv takováto mrtvá potrava pro hada?

Keď sa dajú kúpiť aj v Čadci... Čím ďalej tým viac sa ponúkajú mrazené, je to jednoduchšie si naraz nabrať a nie kupovať čo týždeň. Navyše rozmrazený hlodavec hada nerafne a nenašpiní do terárka.

BTW: Mrazáky vo zverákoch kde vedú ryby mávajú takmer vždy, hojne sa predáva mrazené žrádlo pre ryby.

Jj, jasně že mrazenej hlodavec většinou není potížista :-D ale né každej had mrtvýho hlodavce vezme.
Jen mě docela pobavila ta představa mraženejch hlodavců ve zverimexu. Ono asi když má obchodník nějak zajištěnej odběr tak si to může dovolit, ale třeba já kdybych neměl dohodu o stálým odběru, tak mam u nás problém sehnat živý hlodavce, natož mražený :-D

Ono možná ani moc lidí neví, že je maj. Pokavaď se zeptám u nás na holátka, tak samozřejmě nejsou. Pokovaď položim otázku, jestli maj mražený holátka, tak to už je jiná. Bo mě ještě zaskočila jedna odpověď, pani mi nabízela březí myš a že prej jí mam zas přinýst až budou malý :-). Jinak v dalšim zveráku pani holátka mražený má, ale bojí se na ně šahat, člověk si je musí naložit sám :-). Ještě dodám, že se jedná o ČB.