Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Inzerce II.

Pokračujme v zadávání inzerátu na koňské ops. plazí handly tady. Uveďte směr transakce (koupím/prodám/vyměním), poté co (nejlépe i vědeckým názvem) a samozřejmě i kontakt.pokračujeme jinde (Kurt)

loading...

prodám tyto druhy sklípkanů:
2x Holothele Incei chovám je spolu (1ks 300,- Kč / oba 500,- Kč)
Aphonopelma Caniceps subadult samice (12svlek) 900,- Kč
Lasiodorides Polycuspulatus subadult samec (11svlek) 500,- Kč
Paraphysa Parvula dopělý samec (buď prodej nebo za ½ kokonu) 400,- Kč
Phormictopus Atrichomatus 5. svlek (2,5cm v těle) 300,- Kč
Heteroscorda Maculata 8. svlek (3,5cm v těle) zřejmě samec 300,- Kč
Citharischius Crawshayi 7.svlek 400,- Kč
Brachypelma Smithi 12.svlek (samec) 500,- Kč
Psalmopoeus Irminia 10.sv. (samice) (půlené terárium s P. Regalis) 600,- Kč
Poecilotheria Regalis 9. svlek (samec) (půlené terárium s P. Irminia) 500,- Kč
Theraphosa Blondi samec v 7.svleku 900,- Kč
Acanhoscurria Geniculata dospělý samec 600,- Kč nebo půl kokonu
plus jeden štír
1x Heterometrus Longimanus subadult štír 300,- Kč

pište na mail: vadio@centrum.cz
Hradec Králové
mohu dovést na burzu do Aldisu v HK dne 9.3. a pak v dubnu

redukuji chov, takže výměny pavouk za pavouka neakceptuji... pouze za ještěry a nebo ve vyjímečných případech (moje dva pavouky za 1 vašeho)

Prodam tyto druhy svabu a sklipkanu
SVABI:
Gromphadorhina portentosa (sycici svab)
Eublaberus distanti (neleze po skle)
Blaberus discoidalis (neleze po skle, rychle se mnozici)
Periplaneta americana
Nauphoeta cinerea

SKLIPKANI:
Stromovi
Psalmopoeus cambridgei (nenarocny druh)
Zemni(vhodni pro zacatecniky)
Brachypelma albopilosum (mladata i odrostli jedinci s urcenym pohlavim)
Brachypelma vagans (mladata i subadultni jedinci s urcenym pohlavim)
Zapradaci
Holothele incei (1. svleky i dospela zvirata obou pohlavi, vhodne pro skupinovy chov)

Ceny, fotky, podrobnosti na www.chlivek.unas.cz v sekci nabidka nebo na tel. c. 728 067 075, e-mail: strajaka@seznam.cz

Prodám novou knihu o hroznýsi královském od kolektivu převážně českých autorů v němčině. Biologie, chov, veterinární problematika, parazitologie, přes 400 barevných fotografií. Podrobnosti zde na teraporadně v sekci "zpravicky". Cena 1380 Kč.
Hes, O., Duda, Z., Hnizdo, J., Pantchev, N., Bulantova, J., Vrabec, V.(2007): Boa constrictor, Biologie, Pflege, Zucht, Erkrankungen. Herpeton, Offenbach
Tel.: 728 067 075, e-mail: bulantov@natur.cuni.cz. Možnost přivézt i na pražské teraburzy.

Z časových důvodů omezuji chov a prodávám Elaphe guttata guttata 4 letý pár, cena za pár 1500 Kč.
Elaphe guttata amelano samice NZ 07.2007 cena 650 Kč
Elaphe guttata amelano stripe samec NZ 07.2007, rodiče import USA, cena 2300 Kč
Elaphe guttata amelano samec NZ 11.2007, cena 550 Kč
Vše dobře žeroucí živé i mražené.Jen osobní odběr v Ostravě.Tel.732518501

Prodám užovky a korálovky
Elaphe (Zamenis) persica - F1 generace z Iranu, samostatne zerouci lonska mladata hnede formy s cervenyma ocima, celkem 2,2. Cena a 2000
Lampropeltis alterna blairi - lonsky 1,0 samostatne zerouci
Vymena mozna za zajimavy hmyz (brouci, mnohonozky, rovnokridli...)
Vice info + fotky e-mailem (hadiarakosi@seznam.cz)