Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Připomínka k návrhu zákona

Ahoj
Jelikoš se nám vlákno ,,Veřejná sbírka na podporu DGHT" zaseklo na fotografiich našich čtyřnohých přátel,zakládám nové vlákno.Připomínkové řízení končí 30.1.2008,kterým se upravuje zákon č.100/2004.Více info na IFauně
http://www.ifauna.cz/rubriky/mdiskuse/show.php?tema =299130&r=3&m=2212&page=1

Jestliže chcete nějakým způsobem podpořit tento protest,tak jedním ze způsobů je poslat email na Eva_Mazancova@env.cz Např. text "Připomínka k návrhu zákona o CITES: Nesouhlasím s §24a \\"Zákaz držení některých exemplářů\\" a navrhuji jeho vypuštění." +Jméno, adresa.

ahojky lidi, chovám doma Agamy Kočičínské a Chameleona Jemenského. Takže mě tento problem taky docela zajímá, protože bych jednoho dne můj chov chtěla rozšířit na neco více. Chtěla jsem se zeptat jestli bych nemohla pomoc se sehnáním některych podpisu na petici. Nebo s čím koliv co by alespon trochu pomohlo ??? myslím že bych mohla přispět i z nějakou symbolickou častkou. Každopadně velmy rada pomužu. Jestli budete mít nějaky nové informace nebo nápad jak mužu pomoci napiš te mi prosím mail na adresu petrusa22@seznam.cz děkuju moc a doufám že vám mužu nejak pomoci :-)

Mám takovej dotaz, už jsem asi úplně blbej nebo nevím :-D K. Abelovský, autor petice píše jak nakládat s podepsanými archy, cituji: 2. Neměňte text petice,na každém podpisovém archu musí být čitelně dole.pod tabulkou jmeno adresa autora,příp.toho kdo podpisy sbírá a ověřuje(můžete změnit)
bez dalšího podpisu,né aby jste se podepisovaly na každý arch

Takže v první větě píše, že na každémpodp. archu musí být dole jm. a adr. autora nebo toho, kdo podpisy sbírá a v druhé větě píše: né aby jste se podepisovaly na každý arch, když už jsem se do toho pustil, tak bych opravdu nechtěl, aby to nakonec bylo naprd, tak kdyby měl někdo tu trpělivost mi to osvětlit, byl bych vděčný...

V každém případě je dobře, že se něco děje. Čím víc lidí bude bombardovat své poslance, senátory a kompetentní vládní představitele, tím je větší šance že se tím budou nuceni zabývat a ten paskvil neprojde. Snad těm nahoře nakonec dojde co by tím schválením natropili a zvítězí zdravý rozum, pokud se ovšem jedná o neinformovanost, nebo jen obyčejnou blbost. Jestli ale jde o cílenou promyšlenou strategii jak si ulehčit práci, zbavit se starostí s papírováním a kontrolováním legálnosti zvířat, potom pánbůh s námi. :x: Pak je třeba se obávat, že na všechny ty petice, rozhořčené dopisy chovatelů, ale i oficiálních vyjádření renomovaných institucí či vážených pánů profesorů a docentů nebude brán vůbec zřetel...