Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Svlek

Dobrý den,
Měl bych otázku mám mládě hroznýše duhového a nyní se mi poprvé svlékl. Svlek proběhl uplne silene svlekl si sám akorát hlavu a na zbytku těla mu to zůstalo. Já vím co s tím odmočit a pak opatrně svléknout dolu. Ale mě by spíš zajímalo čím to je? Teplota přes den kolem 28 - 30 v noci kolem 22 v období svleku jsem rosil jak jen to šlo. Jsem z toho docela smutnej, protože jsem se fakt snažil, aby se svlékl v pořádku. díky za rady

jak zpracovat svlečku

Jak to myslíš, zpracovat svlečku? Normálně ji vem a vyhoď do koše, nebo spláchni do záchodu. Co bys s ní chtěl dělat? Za čas ti stejně vyschne a úplně se rozpadne, to není kůže jako je třeba z králíka, kterou vyčiníš a vydrží ti napořád...

Ze svlečky mého prvního hada jsem si udělala na památku obrázek. Na černý podklad a picla jsem ji do rámečku, ale ještě čerstvou vlhkou, aby se mi s ní dobře manipulovalo. Takže ji tam mám zarámovanou 15 let a ještě se nerozpadla. Zato chudák boaedonka stářím odešla do věčných lovišť.