Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem rakos na steny teraria..

Ahojte,
stavím si terárium pro chamíka tak by mě zajímalo zda používá tady někdo na stěny terária rakos? Nedávno sem o tom zahlédl na netu článek tak by me zajimalo jake to je atd.A myslím že to bude i příjemnější oproti obyčejné tapetě.

Jasně že jako celek! Přece bys nechtěl sešívat každé to stéblo zvlášť! :-D
Je to spojené takovým pozinkovaným drátkem, aby to nerezlo. Kupoval jsem toho v Baumaxu celou roli (asi 10 metrů) a dal jsem za to tuším kolem tří nebo čtyř stovek. Takže je toho pořád dost na výměnu, případně na jiná terárka.

Rákos jako pozadí se mi docela líbí.Jen by mě zajímalo,jakým způsobem je uchycen uvnitř terária.Já to zkoušel přilepit silikonem,ale zdá se mi,že to není moc pevné a bojím se,že se mi za to had bude snažit vlézt a že to ze stěny sundá.Je to sice tešně nad linií substrátu a končí to u stropu,takže snad nemá kudy,ale náhoda je blbec :-( Zkusím to ještě jednou sundat a přilepit na více místech,teď jsem dal jen čtyři housenky silikonu na 50 cm stěnu.