Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pozadi

mohl by mi nekdo zkuseny poradit. udelal jsem si z polystyrenu pozadi ruzne vytvaroval a ted premyslim co na to nanest.vim ze se to tu resilo ale me napadla sadra s piskem. Mohl bych teda pouzit sadru s pískem mozna nejake barvivo k tomu?? diky za kazdou radu :)

Já pozadí v jednom z terárií udělal z vodovzdorné OSB desky, kterou jsem jednoduše namazal transparentním silikonem a polepil štěrkem, kůrou, prostě přírodními materiály. Celé pozadí je vyjímatelné, poměrně lehké a snad ani nevypadá tak špatně ;-) Dělal jsem to sice pro hada, ale kouknout se můžete...

http://www.volny.cz/richardhorcic/clanky/Terarium%2 0ze%20steny/terarium%20ze%20steny.htm