Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Mláďata 2008 - II.

Dovolil jsem si založit dvojku.Jednička už je dost plná.Zřejmě se letos urodilo dost mládat,což je velmi dobře a přeju všem at se nadále daří.Kdo štěsti neměl,tak at nezoufá.Není všem dnům konec a snad příště.;-)

Jsou od toho spor.páru, jehož folidoza vyloučila hortulanus a přiklonila mě k ruschenbergerii(čerpal jsem z Hendersona). Jinak po jejich původu jsem trochu pátral, snažil se získat info od býv. majitele, porovnat zvířata s jinými psohlavci atd., pár zajímavých informací jsem zjistil a dohledal, ale nic co by mě o poddruhu přesvědčilo. Chtělo by to udělat DNA. Přesto mám ale z mladých radost. Ještě přidám datum porodu: 16. 7. A jedna zajímavost- samice se po porodu nažrala po neuvěřitelných osmi měsících, všechna mláďata byla živá, zdravá a bez vad.